Produkcja

Dotąd zrealizowane koncerty

JOANNA TRZEPIECIŃSKA & BOGDAN HOŁOWNIA 

Takich trzech, jak ich dwóch nie ma ani jednego. Znani i lubiani bawią, koją i wzruszają publiczność. 

Joanna Trzepiecińska - aktorka teatralna, filmowa i serialowa, wokalistka. Gra głównie na deskach warszawskich teatrów. Zarówno w teatrze, jak i filmie współpracuje z największymi twórcami kraju: G. Holoubek, A. Hanuszkiewicz, J. Grzegorzewski, J. Englert, W. Malajkat. Nagradzana za role dubbingowe, nominowana do teatralnych nagród „Feliksy”, filmowych „Złotych Lwów” na festiwalu w Gdyni, zdobywczyni „Złotej Kaczki” . Szerszej publiczności znana z roli Alutki w serialu „Rodzina zastępcza” oraz programu „Jak oni śpiewają”. Nagrała 5 płyt, w tym solową „Żarcik a propos” 

Płyta Żarcik à propos powstała jako studyjny zapis cieszącego się ogromnym zainteresowaniem publiczności recitalu Joanny Trzepiecińskiej, z którym zagościła w dziesiątkach miast w całej Polsce. Znalazły się na niej zarówno piosenki niezrównanego tandemu Jerzy Wasowski / Jeremi Przybora, jak również utwory do tekstów Marii Czubaszek, Jacka Dehnela, Anny Borowej czy Bronisława Broka. Nastrój płyty rozpięty jest pomiędzy subtelnym, kabaretowym żartem a poruszającym liryzmem. Sama Joanna Trzepiecińska, z właściwym sobie talentem interpretacji, pokazuje zaś, jak z wdziękiem bawić się dźwiękiem! 
Na płycie i na koncertach Joannie Trzepiecińskiej towarzyszą czołowi muzycy polskiej sceny jazzowej: Bogdan Hołownia (fortepian), Paweł Pańta (kontrabas), Robert Murakowski (trąbka), Cezary Konrad (perkusja), co sprawia, że Żarcik à propos jest nie lada gratką zarówno dla miłośników teatru, jak i wybornej muzyki. 

Bogdan Hołownia - pianista jazzowy, laureat „Fryderyka” i Grand Prix Jazz "Melomani" za 2002 rok w kategorii - artysta roku "Jazzowy Oscar" Studiował w Berklee College of Music w Bostonie, Pierwsze doświadczenia w graniu muzyki jazzowej związane są z kwartetem Jana "Ptaszyna" Wróblewskiego. W USA współpracował z Davem Clarkiem, Skippem Haddenem, George Zoncem, Larrym Kohutem, Jeffem Stitelym, Bronkiem Suchankiem, Grażyną Auguścik, Jerzym Głodem, Michałem Urbaniakiem i Urszulą Dudziak. Szczególnie ceni sobie muzyczne spotkania z Mistrzami, m.in.: Billem Evansem i Kenny Barronem, Rayem Santisim, Jerzym Wasowskim, Janem Ptaszynem Wróblewskim. Jest akompaniatorem czołowych polskich wokalistek jazzowych, pedagogiem i wykładowcą. 

Przykładowe nagranie: 
https://www.youtube.com/watch?v=vdOnajysnqY 

Joanna Trzepiecińska, "Tico-Tico"