Produkcja

Dotąd zrealizowane koncerty

ALVON JOHNSON (USA) BAND

Alvon Johnson to prawdziwy mistrz estrady. W rytm bluesa i światowej sławy standardów muzyki rozrywkowej podbija serca publiczności. Zachęca do wspólnej zabawy, a nawet śpiewania takich utworów, jak Sweet Home Chicago czy I love the blues.

Przykładowe nagranie: http://www.youtube.com/watch?v=xZ-OiKlRrFo

Alvon Johnson-gitara, wokal

Pochodzący z Kalifornii czarnoskóry gitarzysta, kompozytor, showman. Gitarzysta Roku 2005 prestiżowego „Guitar Player”. Jego płyta “The Blues Grew” była nominowana do nagrody Outstanding Blues Album 2004 i uznana za jedną z 10 najlepszych płyt w Japonii w 2005 roku. Płyta “Guitars and Cars” została z kolei oceniona jako jedna z dziesięciu najlepszych płyt w 2008 roku przez uznany magazyn “Real Blues”.Występował w USA, Australii, Azji i Europie.

Łukasz Gorczyca - bas

basista, kompozytor, manager. Studiował na AM w Katowicach. Koncertował i nagrywał z wieloma artystami z zagranicy oraz większością polskich muzyków. Uczestniczył w większości najważniejszych festiwali bluesowych w Europie.

Jacek Prokopowicz - klawisze

organista (Hammond), pianista, kompozytor współpracował m.in. z J. Śmietaną, P. Rodowiczem, W. Waglewskim czy Indios Bravos. Odbył trasy koncertowe z zagranicznymi muzykami. Obecnie gra z zespołami: Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni (Top Trendy 2007r., Przystanek Woodstock 2009r., 2010r.), Back To The Ocean, JJL Trio (blues, rock).

Adam Grzelak – perkusja

utalentowany perkusista, który pracuje z Justyną Steczkowską , Krzysztofem Puma Piaseckim, Jennifer Batten czy Kalifem Walterem. Dokonał wielu nagrań radiowych i telewizyjnych

Ster na Bydgoszcz 2013 Alvon Johnson

Ster na Bydgoszcz 2013 Alvon Johnson

Ster na Bydgoszcz 2013 Alvon Johnson


Więcej: https://www.youtube.com/results?search_query=alvon+johsnon+bydgoszcz